Ovogodišnji dobitnik nagrade za životno djelo Grada Popovače Alojz Bočkaj uputio je zahvalu za dodjelu navedene nagrade.

"Moje geslo je u cijelom životu bilo „Dobro je činiti dobro". Tako se trebamo svi jedni prema drugima ponašati. Zahvaljujem povjerenstvu na ukazanom povjerenju. Koliko sam mogao dati Popovači dao sam u svom životu, jer sam ovdje i ja došljak, ali moja Popovača je moja Popovača i ostat će to uvijek. I dalje ću raditi za dobrobit ljudi i pomagati drugima".

Zahvaljujem supruzi na razumijevanju, kao i Dobrovoljnom vatrogasnom društvu Popovača, Udruzi vinogradara i voćara ‚Škrlet', Udruzi umirovljenika ‚Zlatna dob', Udruzi dijabetičara te obitelji Ovčar iz Popovače"- napomenuo je Bočkaj.

Preneseno s stranice grada Popovača.