Prošla je još jedna godina za DVD Popovača, ovaj put smo obilježili 121 godinu. Radili smo na svim važnim događanjima kao blagdan sv.Florijana,križni put Popovača-G.Jelenska,hodočašće vatrogasaca u Mariju Bistricu,15 kup vatrogasne mladeži u Popovači, a posjetili smo i Vukovar.

Najsvečaniji program obilježen je podjelom priznanja i odlikovanja zaslužnim članovima veteranima DVD-a Bočkaj Alojz i Sebal Ivan koji su primili priznanja od predsjednika HVZ mr.sc. Ante Sanadera. To su naši dragi dugogodišnji članovi Verona Zlački, Dejan Deklman, Josip Dutković, Ivan Rukelj, Alojz Jaić, Franković Boris, Herjavec Zvonko, Herjavec Marija, Tomac Krešo.

Bili su tu još Mario Starčević-tajnik operativno tehničkog stožera HVZ, Marijana Petir-viječnica županijske skupštine, Marija Starčević-predsjednica gradskog viječa grada Popovača, Ana Strilić-dogradonačelnica, Mijo Brlečić-predsjednik VZ županije, Roman Rosavec-predsjednik HDZ Popovača, Mario Loth-Hrvatski laburisti Stranka rada, Zvonko Kondres-predsjednik VZG Popovača i Željko Ovčar-zapovjednik VZG Popovača.