Povodom dana Grada Popovače prikazana je vježba gašenja i spašavanja. Kako bi se ljudima približili u obavljanju zadataka izvdene su tri vježbe. Prva je izbijanje požara u zgradi Gradske uprave u uredu gradonačelnika koju izvodi DVD Popovača. Zatim je akcija spašavanja dviju zarobljenih osoba koje je trebalo evakuirati iskakanjem na zračni jastuk uz sudjelovanje DVD Bolnice Popovača. Tijekom izvođenja vatrogasne intervencije dolazi do izlijetanja osobnog automobila pri čemu ostaje prikliješten vozač, a to spašavanje izvodi DVD Stružec.

Cilj vježbe je koordinarano djelovanje više vatrogasnih postrojbi na velikoj intervenciji.

Sudionici vježbe : VZG Popovača, DVD Popovača, DVD D.Gračenica, DVD Stružec, DVD Bolnica i jedna ekipa Hitne medicinske pomoći.

sex mother daughter